Przesyłaj pieniądze partnerom biznesowym w Chinach (również w Hongkongu) w najlepszej cenie.

Zarejestrowany dostawca usług płatniczych autoryzowany przez FCA i HMRC.

Wyjątkowo korzystna oferta na przelewy do Chin. Nie przegap!

O NAS PISZĄ:

Co mówią nasi klienci?

“Korzystając z TransferGo, oszczędzamy. Zaoszczędzony środki pomyślnie inwestujemy w rozwój naszego biznesu. W ten sposób rośniemy jeszcze szybciej. TransferGo jest idealnym partnerem dla przelewów międzynarodowych.”

Całkowita przejrzystość.
Gwarantowana kwota dla odbiorcy.

Banki nie ujawniają, że ich opłaty wynoszą nawet 5% od przesyłanej kwoty. Z nami dokładnie wiesz, ile zapłacisz i ile pieniędzy otrzymasz. To znacznie lepsze, prawda?

Spróbuj Teraz

Szybko. Naprawdę szybko.
Pieniądze na koncie następnego dnia roboczego.

Dzięki nam Twoje pieniądze przemieszczają się naprawdę szybko – środki wpłyną na konto odbiorcy nie później, niż następnego dnia roboczego.

EMANUEL, DYREKTOR, CROOKED NOSE

Rated 9.6 by 2424 people

“Polecam TransferGo wszystkim osobom, które chcą wysłać pieniądze za granicę, PONIEWAŻ: szybka rejestracja, tania opłata, bardzo dobry przelicznik, żadnych opóźnień, środki następnego dnia na koncie odbiorcy.”

Bezpieczeństwo.
Sformalizowana ochrona Twoich pieniędzy.

Nasze standardy bezpieczeństwa są tak samo wysokie, jak te oferowane przez banki. TransferGo jest zarejestrowanym dostawcą usług płatniczych, nadzorowanym przez brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych oraz HM Revenue & Customs (HMRC).

Dostępny w 45 krajach

Spróbuj Teraz

Przesyłaj pieniądze taniej już teraz

Mówimy w Twoim języku.
Nasze Biuro Obsługi Klienta jest tutaj dla Ciebie.

Żadnych kolejek, menu telefonicznego i branżowego żargonu. Pracownicy Biura Obsługi Klienta zawsze są gotowi Ci pomóc, informacje przekażą w języku, który zrozumiesz. Z nami nie potrzebujesz tytułu magistra finasów, aby przelać pieniądze.

Transfergo ltd jest zarejestrowanym dostawcą usług płatniczych. Jesteśmy nadzorowani przez HM Revenue & Customs (HMRC) w zakresie regulacji dotyczących zapobiegania praniu pieniędzy: 12667079  Działamy na podstawie regulacji wydanych przez brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) i posiadamy licencję instytucji płatniczej: 600886.

Spróbuj TerazPrzeczytaj WięcejSpróbuj TerazKontaktWyślij Pieniądze

T Y L K O   T E R A Z