Наші клієнти найкраще розповідять нашу історію

“Будучи археологом, я багато подорожую. Завдяки TransferGo мої гроші подорожують зі мною по всій Європі. Сервіс ідеально підходить для моїх повсякденних потреб, таких як плата за оренду або інші рахунки, находячись при цьому далеко від Польщі. Мені подобаються старі речі, але коли справа стосується моїх грошей, то я віддаю перевагу зручності. Я можу швидко переказувати свої гроші у будь-який час та у будь-яке місце.”

Повна прозорість операцій!
Ви чітко будете знати, яку суму ми доставляємо.

На відміну від користування послугами звичайного банку, за допомогою TransferGo ви завжди можете побачити кінцеву суму, яку отримає ваш одержувач без усіляких несподіванок. Ми беремо на себе всі ризики стосовно коливань валют, тому ви завжди знаєте, скільки потрібно сплатити за переказ, а також точно побачите, яку суму буде доставлено вашому одержувачу.

СПРОБУВАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Із нами ви маєте багато можливостей!
Ви знаєте, що відбувається у будь-який момент.

Ми інформуємо вас про стан вашого переказу протягом усього часу доставки, тому потрібна вам інформація постійно оновлюєтеся.

МАЛГОЖАТА З ЛОНДОНА, 26 РОКІВ

Rated 9.6 by 2424 people

"Мені доводилося скористатися послугами TransferGo кілька разів, і хочу сказати, що я дуже задоволена простотою користування цим сервісом та швидкістю виконання роботи. Ця компанія надає послуги набагато краще, ніж інші компанії, послугами яких я користувалася. Я рада можливості здійснення миттєвого переказу, особливо у тих випадках, коли потрібно поспішати :)"

Із нами безпечно!
Наші стандарти безпеки знаходяться на найвищому рівні.

TransferGo є ліцензованою уповноваженою платіжною установою, яка регулюється Управлінням фінансового нагляду та контролюється Податково-митною службою. Тому ми гарантуємо найвищий рівень безпеки вашого кожного переказу.

СПРОБУВАТИ ПРЯМО ЗАРАЗЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО TRUSTPILOTСПРОБУВАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

днів

різдвяних

подарунків!

Хочете стати сьогоднішнім переможцем? Просто зробіть грошовий переказ до опівночі, і ви автоматично візьмете участь у розіграші сьогоднішнього призу.

Вигравайте новий приз кожен день! Не забудьте дізнатися, який приз буде розігруватися завтра

Ми працюємо швидко!
Ваші гроші будуть доставлені на наступний робочий день, сьогодні або навіть менше ніж за 30 хвилин.

Ми працюємо, щоб ваші перекази здійснювалися без будь-яких затримок. Навіть враховуючи нашу стандартну доставку ваші гроші завжди мають дійти до вашого одержувача до 17:30 на наступний робочий день.

СПРОБУВАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ми працюємо у 46 країнах

СПРОБУВАТИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Просто зробіть переказ сьогодні до опівночі, і ви візьмете участь у розіграші сьогоднішнього призу.

Дізнатися умови

Ми розмовляємо з вами однією мовою.
Наша служба підтримки завжди готова допомогти вам.

Ніяких довгих очікувань, ніяких телефонних меню, ніякого незрозумілого спілкування. Наша служба підтримки клієнтів розмовляє на зрозумілій вам мові. Для легкого переказу грошей вам не потрібна ступінь в галузі фінансів.

Зв'язатися з нами

ЗАТ "Transfergo" є зареєстрованим постачальником послуг з оплати. Ми знаходимося під контролем Податково-митної служби (HMRC) відповідно до Положень про відмивання грошей: 12667079 та регулюємося Управлінням фінансового нагляду Великобританії (FCA) як уповноважена платіжна установа: 600886.